תנאי שימוש ומכירה

 

סקירה כללית

האמור באתר זה בלשון זכר וכולל גם נקבה, יחיד ורבים במשמע.

אתר זה מופעל על ידי Fonseca Jewelry. ברחבי האתר, המונחים "אנחנו", "אנחנו" ו"שלנו" מתייחסים לתכשיטי פונסקה . Fonseca Jewelry מציעה לך, המשתמש, את המוצרים המוצגים באתר זה, בכפוף להסכמתך לכל התנאים,  המדיניות וההודעות האמורות כאן.

על ידי ביקור באתר שלנו ו/או רכישת מוצרים מאיתנו, אתה מסכים להיות כפוף לתנאים ולהגבלות אלה ("התנאים"), לרבות אותם תנאים והגבלות ומדיניות נוספים המוזכרים כאן ו/או זמינים באמצעות קישורית. תנאים אלה חלים על כל המשתמשים באתר, לרבות ללא הגבלה משתמשים שהם גולשים ו/או לקוחות ו/או תורמי תוכן.

אנא קרא תנאים אלה בעיון לפני הגישה או השימוש באתר שלנו. על ידי גישה או שימוש בכל חלק של האתר, אתה מסכים להיות כפוף לתנאים אלה. אם אינך מסכים לכל התנאים וההגבלות, אז אינך רשאי לגשת לאתר או לרכוש אף אחד מהמוצרים שלנו.

כל מוצר חדש שיתווסף לחנות הנוכחית יהיה כפוף אף הוא לתנאים. אתה יכול לעיין בגרסה העדכנית ביותר של התנאים בכל עת בדף זה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק מתנאים אלה על ידי פרסום עדכונים ו/או שינויים באתר האינטרנט שלנו. באחריותך לבדוק דף זה מעת לעת לאיתור שינויים. המשך השימוש או הגישה שלך לאתר לאחר פרסום כל שינוי מהווה הסכמה לשינויים אלו.

החנות שלנו מתארחת בשרתי Shopify Inc. הם מספקים לנו את פלטפורמת המסחר המקוון המאפשרת לנו למכור לך את המוצרים שלנו.

סעיף 1 - תנאי החנות המקוונת

בהסכמתך לתנאים והגבלות אלה, אתה מצהיר שהינך מעל גיל 18 ו/או שהינך מורשה לבצע רכישה באתר זה מכוח הסכמת הורייך ו/או האפוטרופוס שלך.

אינך רשאי להשתמש במוצרים שלנו לכל מטרה בלתי חוקית או בלתי מורשית, וכן אינך רשאי, בשימוש באתר, להפר חוקים כלשהם בתחום השיפוט שלך (כולל אך לא רק חוקי זכויות יוצרים).

אסור להעביר תוכנות זדוניות או וירוסים או כל קוד בעל אופי זדוני.

הפרה או הפרה של כל אחד מהתנאים תגרום לסיום מיידי של מתן השירותים.

סעיף 2 - תנאים כלליים

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב למכור את המוצרים שלנו לכל אדם, מכל סיבה שהיא ובכל עת.

הנך מבין ומסכים כי פרטים שתמסור לנו (לא כולל פרטי כרטיס אשראי), עשויים להיות מועברים באופן לא מוצפן ולכלול (א) שידורים ברשתות שונות; וכן (ב) שינויים כדי להתאים לדרישות הטכניות של חיבור רשתות או התקנים. פרטי כרטיס האשראי מוצפנים תמיד במהלך העברה ברשתות.

אתה מתחייב לא לשכפל, להעתיק, למכור, למכור מחדש או לנצל חלק כלשהו מהמוצרים או לעשות כל שימוש לרעה באתר האינטרנט שלנו.

הכותרות המשמשות בהסכם זה כלולות מטעמי נוחות בלבד ולא יגבילו או ישפיעו באופן אחר על תנאים אלה.

סעיף 3 - מוצרים

מובן כי כמות המוצרים הזמינה עשויה להיות מוגבלות וכי רכישתם והחזרתם כפופה יכול שתעשה רק בכפוף ובהתאם לתנאים אלה ולפי כל דין.

עשינו את מירב המאמצים להציג בצורה מדויקת ככל האפשר את הצבעים והתמונות של המוצרים שלנו המופיעים בחנות. איננו יכולים להבטיח שתצוגת צג המחשב שלך בכל צבע תהיה מדויקת. יודגש כי המוצרים שלנו כוללים רכיבים על בסיס טבעי ונעשים בעבודת יד, ולכן עשויות להיות סטיות קלות בגוונים ו/או בצורה ולפיכך ידוע ומוסכם כי ייתכן שוני קל בין כל מוצר ומוצר. כל חריגה כאמור לא תשמש עילה לתביעה כלשהי מצד הקונה.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את המכירות של המוצרים או השירותים שלנו לכל אדם, אזור גיאוגרפי או תחום שיפוט לפי שיקול דעתנו. אנו עשויים לממש זכות זו על בסיס כל מקרה לגופו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את הכמויות של כל מוצר או שירות שאנו מציעים. כל תיאורי המוצרים או תמחור המוצרים כפופים לשינוי בכל עת ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתנו הבלעדי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק מכירה של כל מוצר בכל עת. כל הצעה עבור כל מוצר או שירות שנעשה באתר זה בטלה היכן שהיא אסורה.

איננו מתחייבים שהאיכות של כל מוצר שנרכש על ידך יענה על הציפיות שלך.

סעיף 4 - שינויים במחירים

המחירים עבור המוצרים שלנו כפופים לשינוי ללא הודעה מוקדמת.

סעיף 5 – מדיניות החזרה

אתה יכול להחזיר כל מוצר שנרכש מאתנו וזאת בתנאי שההחזרה תתבצע כך שהמוצר יימסר בכתובתנו הראשית בתוך לא יאוחר מ- 14 ימים מיום קבלתו בידיך כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית ובמצב חדש ותקין ללא כל פגם ו/או שימוש שנעשו בו. החזרות שיתקבלו לאחר חלוף 14 ימים, לא יתקבלו. סכום ההחזר עבור המוצרים יהיה הסכום ששולם עבור המוצר בלבד ללא כל עלויות משלוח וטיפול ובניכוי עמלות בנק או סליקות שאינן ניתנות להחזרה.

האמור לעיל אינו חל על מוצרים שאינן מוצרי מדף ויוצרו לפי הזמנה מיוחדת - במקרים אלה אין אפשרות להחזרה.

סעיף 6 - נכונות פרטי החיוב והחשבון

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לכל הזמנה שתבצע מאיתנו. אנו רשאים, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, להגביל או לבטל כמויות שנרכשו לאדם, למשק בית או להזמנה. הגבלות אלו עשויות לכלול הזמנות שבוצעו על ידי או תחת אותו חשבון לקוח, אותו כרטיס אשראי ו/או הזמנות המשתמשות באותה כתובת לחיוב ו/או למשלוח. במקרה שנבצע שינוי או ביטול הזמנה, אנו עשויים לנסות להודיע ​​לך על ידי יצירת קשר באמצעות הדואר האלקטרוני ו/או כתובת החיוב/מספר הטלפון שסופקו בזמן ביצוע ההזמנה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל או לאסור הזמנות שלפי שיקול דעתנו הבלעדי, נראה כאילו בוצעו על ידי סוחרים, משווקים או מפיצים.

אתה מסכים לספק מידע רכישה וחשבון עדכני, מלא ומדויק עבור כל הרכישות שבוצעו בחנות שלנו. אתה מסכים לעדכן מיידית את חשבונך ומידע אחר, כולל כתובת הדוא"ל ומספרי כרטיסי האשראי שלך ותאריכי תפוגה, כדי שנוכל להשלים את העסקאות שלך וליצור איתך קשר לפי הצורך.

סעיף 7 - אחריות

המוצרים הם אביזרי אופנה בלבד ללא שימוש תכליתי. אנו מתחייבים כי המוצרים יסופקו במצב חדש וללא כל פגמים בלבד. כל נזק שייגרם למוצרים לאחר מסירתם לא יהיה באחריותנו.

במקרה שנסכים לבדוק ו/או לתקן מוצר כלשהו, ​​הסכמה כזו לא תיחשב כהודאה באחריות ובמקרה שיקבע שהנזק לא היה מכוסה במסגרת אחריותנו כאמור,  עלויות התיקון ישולמו על ידך.

סעיף 8 - קישורי צד שלישי

תוכן, מוצרים ושירותים מסוימים הזמינים דרך השירות שלנו עשויים לכלול חומרים של צדדים שלישיים.

קישורים של צד שלישי באתר זה עשויים להפנות אותך לאתרי צד שלישי שאינם קשורים אלינו. איננו אחראים לבדיקה או הערכה של התוכן או הדיוק ואיננו מתחייבים ולא תהיה לנו כל אחריות או אחריות לגבי חומרים או אתרי אינטרנט של צד שלישי, או לכל חומרים, מוצרים או שירותים אחרים של צדדים שלישיים.

סעיף 9 - מידע אישי

שליחת המידע האישי שלך דרך החנות כפופה למדיניות הפרטיות שלנו. לצפייה במדיניות הפרטיות שלנו.

סעיף 10 - שגיאות, אי דיוקים והשמטות

לעיתים עשוי להיות באתר שלנו מידע המכיל שגיאות דפוס, אי דיוקים או השמטות שעשויים להתייחס לתיאורי מוצרים, תמחור, מבצעים, הצעות, דמי משלוח של מוצרים, זמני הובלה וזמינות. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן כל שגיאה, אי דיוקים או השמטה, ולשנות או לעדכן מידע או לבטל הזמנות אם מידע כלשהו אינו מדויק בכל עת ללא הודעה מוקדמת (כולל לאחר הגשת הזמנתך).

סעיף 11 - שימושים אסורים

בנוסף לאיסורים אחרים כמפורט בתנאים, נאסר עליך להשתמש באתר או בתוכנו: (א) לכל מטרה בלתי חוקית; (ב) לשדל אחרים לבצע או להשתתף בפעולות בלתי חוקיות כלשהן; (ג) להפר כל תקנות בינלאומיות, פדרליות, פרובינציאליות או מדינתיות, חוקים, חוקים או תקנות מקומיות; (ד) להפר או להפר את זכויות הקניין הרוחני שלנו או את זכויות הקניין הרוחני של אחרים; (ה) להטריד, להתעלל, להעליב, לפגוע, להשמיץ, להשמיץ, לבזות, להפחיד או להפלות על סמך מגדר, נטייה מינית, דת, מוצא אתני, גזע, גיל, מוצא לאומי או מוגבלות; (ו) למסור מידע כוזב או מטעה; (ז) להעלות או להעביר וירוסים או כל סוג אחר של קוד זדוני שיעשה או עשוי לשמש בכל דרך שתשפיע על הפונקציונליות או הפעולה של השירות או של כל אתר קשור, אתרים אחרים או האינטרנט; (ח) לאסוף או לעקוב אחר מידע אישי של אחרים; (i) ספאם, פישינג וכו'; (י) לכל מטרה מגונה או בלתי מוסרית; או (יא) להפריע או לעקוף את תכונות האבטחה של השירות או כל אתר קשור, אתרים אחרים או האינטרנט. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק את השימוש שלך בשירות או בכל אתר קשור בשל הפרה של כל אחד מהשימושים האסורים.

סעיף 12 - ויתור על אחריות; הגבלת אחריות

איננו מבטיחים או  מתחייבים שהשימוש שלך באתר האינטרנט שלנו יהיה ללא הפרעה, בזמן, מאובטח או נקי מטעויות. השירות וכל המוצרים והשירותים המסופקים לך באמצעות השירות ניתנים (למעט כפי שצוין על ידינו במפורש) ניתנים AS IS ללא כל מצג, אחריות או תנאים מכל סוג שהוא.

בשום מקרה לא יהיו  Fonseca Jewelry ו/או מי מטעמם אחראים לכל נזק, ישיר או עקיף, תוצאתי או אחר ובכל מקרה אחריותנו לתשלומים שקיבלנו עבור המוצרים הרלוואנטים.

סעיף 13 - שיפוי

אתה מסכים לשפות, להגן ולהחזיק את Fonseca Jewelry ומי מטעמנו מכל תביעה או דרישה, לרבות שכר טרחת עורכי דין סביר, שנעשה על ידי צד שלישי כלשהו עקב או הנובע מהפרתך של תנאים אלה או המסמכים שהם משלבים בהפניה, או הפרה שלך של כל חוק או זכויות של צד שלישי.

סעיף 14 - ניתוק

במקרה שהוראה כלשהי בתנאים אלה תיקבע כבלתי חוקית, בטלה או בלתי ניתנת לאכיפה, היא תוחלף בהוראה חוקית קרובה ככל האפשר ולא יהיה לכך כל השפעה על תוקף יתר הוראות תנאים אלה.

סעיף 15 - סיום

ההתחייבויות שמטבען יש לבצע לאחר סיום ההתקשרות, ימשיכו לעמוד בתוקפן.

תנאים אלה תקפים אלא אם ועד לסיומם על ידך או על ידינו. אתה יכול לסיים ההתקשרות עמנו בכל עת על ידי הודעה לנו שאינך מעוניין יותר להשתמש באתר שלנו, או כאשר אתה מפסיק להשתמש באתר שלנו.

אם לפי שיקול דעתנו הבלעדי לא תצליח, או שאנו חושדים שנכשלת, לעמוד בכל תנאי או הוראה של תנאים אלה, אנו גם רשאים לסיים הסכם זה בכל עת ללא הודעה מוקדמת ואתה תישאר אחראי לכל הסכומים המגיעים עד לרבות תאריך הסיום; ו/או בהתאם עשוי למנוע ממך גישה לאתר שלנו או רכישת מוצרים (או כל חלק מהם).

סעיף 16 - ההסכם כולו

אי עמידה על זכות או הוראה של תנאים אלה לא תחשב כויתור על זכות או הוראה כאמור.

תנאים אלה גוברים וממצים את כל ההסכמות בקשר עם השימוש באתר ורכישת המוצרים אלא אם סוכם במפורש אחרת ובכתב.

כל אי בהירות בפרשנות של תנאים אלה לא תתפרש כנגד המנסח.

סעיף 17 - החוק חל ומקום שיפוט

תנאים אלה וכל הסכם נפרד שייערך יהיו כפופים לחוקי מדינת ישראל ולבתי המשפט המוסמכים בתל אביב, ישראל, תהיה סמכות השיפוט הייחודית והבלעדית לגבי כל מחלוקת.

סעיף 18 - שינויים בתנאים אלה

אתה יכול לעיין בגרסה העדכנית ביותר של התנאים בכל עת באתרנו.

סעיף 19 - פרטי יצירת קשר

שאלות לגבי תנאי השירות יש לשלוח אלינו לכתובת info@fonsecajewelry.com

.